Generator kuponów oraz aplikacja konkursowa Facebook

Aktualności

Aplikacje, wdrożone na facebook fanpage marki związane były z promocją sprzedażową Biodermy, realizowaną we współpracy z apteką internetową Dom Zdrowia.  W ramach pierwszej z aplikacji, noszącej tytuł Karnawał Płynów Micelarnych, zadaniem użytkowników było udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytania generowane losowo z puli stu pytań. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi użytkownik mógł wskazać jeden z czterech płynów micelarnych marki, który chciałby otrzymać jako gratis do zrealizowanych zakupów w ramach apteki internetowej Dom Zdrowia. Aplikacja generowała kod rabatowy, który należało wykorzystać następnie w formularzu zamówienia.

Druga z aplikacji zaprojektowana w formie wirtualnego quizu wymagała od użytkowników udzielania odpowiedzi na pytania dotyczące pielęgnacji skóry i produktów marki Bioderma. Każda poprawna odpowiedź premiowana była punktami, zapisywanymi na indywidualnym koncie użytkownika. Stworzony w ten sposób ranking pozwalał na wyłonienie TOP 20 uczestników aplikacji, którzy otrzymali w quizie największą liczbę punktów.

Zamów wycenę
Bioderma TPN Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Gossard Uniwersytet Jagieloński w Krakowie Ernst & Young Megapunkt Dobry Płatnik Alcar Benus Opcom Pride&Glory Point4Art Drawieński Park Narodowy Krakowska Szkoła FIlmowa Diskus Studio Nobis Kopalnia Soli Wieliczka NCS Mestemacher Futbolowo Grupa Adweb