Programy Lojalnościowe

Programy Lojalnościowe - zdobądź lojalność klienta.

Dobry program lojalnościowy to doskonałe narzędzie do zrealizowania promocji konsumenckiej oraz zwiększenia zaangażowania i przywiązania klientów. Oparte na autorskich systemach Netface rozwiązania pozwalają dodatkowo na dokonywanie analiz marketingowych i sprzedażowych. Pozwala to oszacować nie tylko efektywność kosztową z prowadzonych działań, ale również umożliwia planowanie działań w najbliższym czasie oraz dostosowanie oferty handlowej do oczekiwań klientów.

Tworzymy złożone systemu pozwalające na uruchomienie programów lojalnościowych, zintegrowanych z innymi aplikacjami działającymi już w ramach danej firmy. Wszystko to przy zachowaniu pełnej funkcjonalności i wygody użytkowania, zarówno dla administratora systemu jak i klientów programu.

Zamów wycenę
Bioderma TPN Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Gossard Uniwersytet Jagieloński w Krakowie Ernst & Young Megapunkt Dobry Płatnik Alcar Benus Opcom Pride&Glory Point4Art Drawieński Park Narodowy Krakowska Szkoła FIlmowa Diskus Studio Nobis Kopalnia Soli Wieliczka NCS Mestemacher Futbolowo Grupa Adweb