TPN - Rejestracja wejść do jaskiń

TPN - Rejestracja wejść do jaskiń

Projekt dedykowany jest w szczególności dla Taterników oraz osób pasjonujących się zwiedzaniem jaskiń. Poprzez założenie konta, za pośrednictwem wygodnego i prostego systemu, możliwe jest wysyłanie wniosków o pozwolenie na wejście do jaskini w określonym terminie. Aplikacja, po zweryfikowaniu użytkownika oraz planowanego terminarza zwiedzania, automatycznie generuje dokument stanowiący pozwolenie na zwiedzanie i przepustkę w razie kontroli.

Jednocześnie adnotacja na temat zwiedzanej jaskini oraz użytkownika zostaje przesłana do generalnego systemu TPN, a w tym do osób odpowiedzialnych za porządek i bezpieczeństwo na terenie Parku. System samodzielnie sprawdza dostępność zgłoszonej jaskini dla ruchu turystycznego oraz planowane wizyty na jej terenie. Dodatkowo pozostali użytkownicy systemu mogą przeglądać zgłoszenia innych osób, co pozwoli na planowanie wspólnego zwiedzania. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla turystów, którzy odwiedzają TPN po raz pierwszy, lub nie mają doświadczenia w chodzeniu po jaskiniach.

Zobacz podobne realizacje

Zamów wycenę
Bioderma TPN Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Gossard Uniwersytet Jagieloński w Krakowie Ernst & Young Megapunkt Dobry Płatnik Alcar Benus Opcom Pride&Glory Point4Art Drawieński Park Narodowy Krakowska Szkoła FIlmowa Diskus Studio Nobis Kopalnia Soli Wieliczka NCS Mestemacher Futbolowo Grupa Adweb