#

LEPSZE OBLICZE SIECI

Portale społecznościowe

Podstawą jest wiedza

Serwisy WEB 2.0 - rodzaj interaktywnej strony WWW, współtworzonej przez społeczności osób podzielających wspólne zainteresowania lub chcących poznać zainteresowania innych. Dają olbrzymie możliwości dzięki zastosowaniu w jednym miejscu wielu narzędzi komunikacji takich jak fora, systemy komentarzy, artykułów, oceniania, galerie obrazów, platformy wideo. Dzielimy je na:

  • portale społecznościowe,
  • portale informacyjne.

Liczy się pomysł

Portale są bardzo rozbudowanym funkcjonalnie i zaawansowanym technologicznie rodzajem strony internetowej. Z doświadczenia wiemy, że kluczem do sukcesu jest trafny pomysł oraz przemyślana i zaplanowana realizacja. Portale społecznościowe mogą być zintegrowane z już istniejącymi, popularnymi serwisami typu Facebook.

Efektywne i funkcjonalne

Z NETFACE masz pewność, że Twój serwis społecznościowy będzie posiadał wszelkie potrzebne funkcjonalności. Stworzona przez nas aplikacja będzie sprawnie działać, a korzystający z niej użytkownicy wrócą do niej z przyjemnością.

Tworzenie portali społecznościowych - etapy

Ze względu na rozmiar i złożoność aplikacji konieczne jest wprowadzenie podziału prac na etapy. Realizując projekt serwisu społecznościowego, na każdym etapie współpracujemy z klientem.

  • Rozmowa z klientem - jest to pierwszy etap, który umożliwia nam określenie potrzeb klienta oraz oczekiwań w stosunku do produktu. Jednocześnie, bazując na naszym doświadczeniu, proponujemy najlepsze rozwiązania.
  • Planowanie i projektowanie - to drugi etap tworzenia serwisu internetowego. W porozumieniu z klientem przygotowujemy specyfikację techniczną i funkcjonalną portalu. Ze względu na złożoność aplikacji internetowej tworzymy makiety.
  • Szata graficzna - po zaakceptowaniu specyfikacji funkcjonalnej, ustalamy wspólną koncepcję dotyczącą szaty graficznej.
  • Programowanie - budowa aplikacji internetowej na podstawie projektu serwisu.
  • Testy - jest to przedostatni etap tworzenia portalu.
  • Wdrożenie projektu - po przeprowadzeniu testów instalujemy aplikację internetową na serwerze docelowym.
#
KLIENCI O NAS

Referencje

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zamów wycenę