#

LEPSZE OBLICZE SIECI

Platforma aplikacji Facebook dla Urzędu Marszałkowskiego

Realizacje

Demo aplikacji memory: http://netface.pl/realizacje/demo/pomorskie

W ramach realizacji zajmowaliśmy się projektowaniem funkcjonalnym, przygotowaniem identyfikacji graficznej oraz stworzeniem i wdrożeniem oprogramowania. Wszystkie aplikacje pod względem wizualnym są spójne z identyfikacją wizualną Urzędu Marszałkowskiego. Każdy z modułów wchodzących w skład stworzonego przez nas projektu, może funkcjonować na zasadzie niezależnej podstrony. Elastyczność systemu pozwala na dopasowanie każdego z modułów pod zróżnicowane potrzeby klienta, zachowując przy tym ich odrębność i unikalny sposób działania. W skład przygotowanego pakietu aplikacji wchodzą:

Aplikacje konkursowe

Quizy

 • Aplikacja pozwala na samodzielne tworzenie quizów, zarówno z pytaniami otwartymi (użytkownicy sami wpisują odpowiedzi) jak i zamkniętymi (lista odpowiedzi do wyboru).
 • W ramach każdego pytania możliwe jest umieszczanie materiałów pomocniczych jak np. zdjęcia.
 • Quizy mogą być także rozwiązywane przez użytkowników w określonym czas.

W strukturze strony z quizami umieszczone zostało wygodne menu nawigacyjne, pozwalające na podpięcie stron z listą zwycięzców, rankingiem, listą wyników, nagrodami i regulaminem.

Konkursy fotograficzne
Aplikacja oferuje możliwość organizowania konkursów zdjęciowych dla zalogowanych użytkowników FB.

 • Aplikacja zawiera moduł do zarządzania swoim zdjęciem i jego opisem.
 • Pod zdjęciami wyświetlają się komentarze FB.
 • Użytkownicy mają możliwość oceniania zdjęć innych osób oraz przeglądania listy laureatów.

Aplikacje informacyjne

W ramach przygotowania aplikacji służących do wygodnej prezentacji dużych zbiorów informacji oraz stworzenia możliwości szybkiego docierania do szczegółowych treści (lub przeszukiwania baz danych) przygotowaliśmy dwa rozwiązania:

Zaawansowana wyszukiwarka dofinansowań
Moduł ten pozwala na przeglądanie wyników wyszukiwania, które wyświetlają się użytkownikowi w postaci przejrzystej listy, zawierającej odnośniki do bardziej rozbudowanych opisów.

 • Wyniki wyszukiwania generowane są na podstawie zawężających i filtrujących kryteriów, uprzednio wybranych przez użytkownika.
 • W przypadku bardziej skomplikowanych i rozbudowanych źródłowych baz danych, możliwe jest podpięcie systemu podpowiedzi, które ułatwiają użytkownikowi przechodzenie przez kolejne etapy procesu szczegółowego wyszukiwania.

Kalendarz wydarzeń
Kolejnym przypadkiem przygotowanej przez nas aplikacji informacyjnej, jest kalendarz wydarzeń, składający się z modułu graficznie prezentującego miesiące oraz tradycyjnej, chronologicznej listy. Kalendarz przygotowany został w sposób umożliwiający podpinanie zarówno jednego jak i wielu wydarzeń pod pojedyncze dni. Oferuje on również rozbudowane możliwości prezentacji wydarzenia i generowania interakcji z nimi związanych, jak np.

 • ustawianie przypomnień o wydarzeniach
 • możliwość zapisywania się na konkretne wydarzenia
 • możliwość powiadamiania znajomych
 • możliwość sortowania listy wydarzeń pod kątem tematyki

Aplikacje rozrywkowo-edukacyjne

Kolejnym elementem pakietu aplikacji są gry edukacyjne. W ich ramach przygotowaliśmy intuicyjną w obsłudze grę, pozwalającą na realizację idei kształcenia przez zabawę.

Memory
Gra o charakterze pamięciowym. Jej zasady pozwalają użytkownikom na łączenie w pary tych samych zdjęć, prezentujących przemiany zachodzące w Województwie Pomorskim. Gracze mają na wykonanie tego zdania określony czas, mogą także korzystać z kilku poziomów trudności, oraz obserwować swoje postępy, porównując swój czas przejścia przez grę - z wynikiem uzyskanym przez innych użytkowników. Klient (UM) w ramach platformy ma możliwość samodzielnej moderacji i zarządzania wszystkimi aplikacjami (Wgrywanie regulaminu, zarządzanie wynikami konkursów, wpisywanie zasad oraz nagród konkursu).

#
KLIENCI O NAS

Referencje

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zamów wycenę