#

LEPSZE OBLICZE SIECI

Systemy CMS

Łatwiejsze zarządzanie danymi

CMS (ang. Content Management System) - to system zarządzania treścią. Jest to aplikacja lub zbiór aplikacji, za pomocą której osoby nie posiadające specjalistycznej wiedzy programistycznej mogą aktualizować i rozbudowywać stronę internetową bez pomocy informatyka. Do obsługi systemu CMS wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera.

NETFACE CMS

NETFACE CMS - to system, stworzony przez nas w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy programistycznej z wykorzystaniem technologii Zend Framework. Pozwala na budowanie dedykowanych aplikacji internetowych i sprawne nimi administrowanie.

NETFACE CMS daje pełną kontrolę nad treściami, zamieszczanymi na stronie, umożliwia aktualizacje, dodawanie nowych i edycję już istniejących działów, a także zarządzanie wszystkimi dostępnymi komponentami strony.

Dlaczego NETFACE CMS?

Obsługa systemu NETFACE CMS jest łatwa i intuicyjna, a co za tym idzie - szybka. Dla firmy oznacza to przede wszystkim:

  • oszczędność czasu - wszystkie istotne informacje na temat działalności firmy mogą być umieszczane na stronie na bieżąco, co pozytywnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa;
  • oszczędność pieniędzy - nie ma potrzeby zatrudniania dodatkowego personelu technicznego, gdyż system nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej.

W dzisiejszych czasach standardem jest częsta aktualizacja stron internetowych. Witryna, której treść jest stale aktualizowana, osiąga lepsze wyniki w rezultatach wyszukiwania Google. Taka strona internetowa staje się bardziej efektywna i przyciąga więcej klientów. Dzięki systemowi NETFACE CMS rozbudowywanie strony internetowej staje się wyjątkowo proste i przyjemne.

Dedykowany CMS

System NETFACE CMS może być rozszerzany o dodatkowe komponenty, budowane specjalnie na Państwa życzenie. Do podstawowej wersji systemu dołączane zostają wówczas moduły opcjonalne, zaproponowane przez NETFACE bądź też projektowane według Państwa pomysłów.

Pakiet NETFACE CMS

W cenie systemu NETFACE CMS zawarte są:

  • dożywotnia licencja na uzytkowanie systemu (korzystanie z systemu na jednym serwerze, bez możliwości kopiowania kodu i ingerowania w niego),
  • zainstalowanie i uruchomienie systemu,
  • dostosowanie szaty graficznej do potrzeb strony,
  • przeszkolenie personelu w zakresie obsługi systemu,
  • rok gwarancji.
#
KLIENCI O NAS

Referencje

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zamów wycenę